Олександрія здолала Чорноморець на виїзді

21 квітня 2018 Читать на русском

Підопічні Володимира Шарана зуміли здобути виїзну перемогу в Одесі, перегравши команду Костянтина Фролова з рахунком 3:1.

Вагому заявку на успіх олександрійці зробили вже в першій половині гри, забивши 2 м'ячі за 25 хвилин гри. Спочатку Гітченко віддав точний пас на Старенького, який з кількох метрів переграв Безрука. А потім Грицук реалізував сумнівний пенальті, призначений за фол у верховій боротьбі після подачі кутового.

Другий тайм активніше розпочали "моряки" й вже на 50-й хвилині Бобко, вдало зігравши на добиванні, повернув було інтригу в матч. Але пізніше гра вирівнялася, а чудовий гол від Поляруса зняв усі запитання щодо переможця. Артем пройшов Люльку на лівому фланзі, змістився в центр і з лінії штрафного майданчика класно поклав м'яч у дальній верхній кут – 3:1 за Олександрією.