"Олександрія" впевнено перемогла "Говерлу" та вийшла в Лігу Європи

7 травня 2016 Читать на русском

"Олександрія" у матчі 25 туру УПЛ на КСК "Ніка" обіграла "Говерлу" з рахунком 2:0.

Три очки "Олександрії" принесли влучні удари Микицея та Запорожана.

Господарі були винагороджені за свою активність та настирливість на 30-й хвилині. Микицей опинився першим на добивання та у падінні з декількох метрів відправив м'яч у сітку воріт. Через декілька хвилин Куліш міг подвоїти перевагу команди Шарана, однак, вийшовши на рандеву з Бабенком, поцілив в стійку.

Після переви "Олександрія" продовжила диктувати свої умови та забила ще один м'яч. Ряшко завалив у власному карному майданчику Пономаря, а Запорожан впевнено реалізував пенальті.

У підсумку "Олександрія" набрала 35 очок та залишилась на 6-му місці, гарантувавши собі участь в Лізі Європи. Відзначимо, що олександрійці вперше в історії пробилися у єврокубки.

"Говерла" продовжує посідати 13 сходинку (7 балів).