"Олександрія" в більшості не змогла здолати "Олімпік"

12 березня 2016 Читать на русском

У матчі 18 туру чемпіонату України "Олександрія" зіграла внічию 0:0 з "Олімпіком" на стадіоні "Ніка".

Перший тайм активніше розпочали гості, які створили кілька непоганих нагод біля воріт Новака. Однак, на 22-ій хвилині Кирило Петров отримав пряму червону картку за фол останньої надії. Це не особливо змінило хід гри, адже "Олімпік" продовжував більше атакувати.

По перерві господарі поля намагалися забити швидкий гол, але натомість могли пропустити. Контратаки донецького клубу були дуже разючими, щоправда, негольовими. Загалом важко сказати, хто з команд втратив очки: "Олександрія", яка майже увесь матч зіграла в більшості, чи "Олімпік", який створив більше небезпечних моментів.

Таким чином, "Олександрія" залишилась на шостому місці з 24 очками. "Олімпік" - дев'ята команда УПЛ, 16 залікових пунктів у активі.