Олександрія розгромно програла Брюгге

6 липня 2017 Читать на русском

Олександрія у товариському матчі зазнала нищівної поразки від срібного призеру чемпіонату Бельгії Брюгге.

Товариські матчі
завершено
-

Олександрія на зборах у Нідерландах зіграла черговий спаринг. На цей раз суперником виступив бельгійський Брюгге. Перший гол Олекснадрія пропустила у середині першого тайму. Екс-нападник Зорі Денніс Бонавентуре вразив ворота Паньківа.

Молодий нігерієць взяв участь і у другому голі Брюгге. На 38-ій хвилині Бонвентуре пробивав по воротам Олександрії, Паньків парирував удар, але м'яч відлетів у ноги Фоссену, який розстріляв порожні ворота. Рахунок став 2:0.

У другому таймі підопічні Шарана не змогли переломити хід зустрічі і пропустили втретє. На 58-ій хвилині дублем відзначився Бонавентуре. Після цього олександрійці мали кілька нагод, але забити бодай гол престижу гравці не спромоглись.