Олександрія поступилася БАТЕ та вилетіла з Ліги Європи

24 серпня 2017 Читать на русском

Олександрія програла БАТЕ в матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи та вилетіла з турніру (1:2).

Розпочали команди доволі спокійно, ніхто не хотів ризикувати, суперники вели тактичну боротьбу. Перший насправді гострий момент виник біля воріт БАТЕ на 20-й хвилині. Цуріков пробив з-за меж штрафного, а Щербицький здійснив дуже класний сейв та перевів м'яч на кутовий. А вже через 13 хвилин Олександрія заробила право на виконання пенальті. Чеботаєв віддав пас на Сітало, а Драгун збив Артема в власному штрафному майданчику. До точки підійшов Грицук, який пробив точно у лівий кут, голкіпер не зміг дотягнутися до м'яча. Наприкінці першого тайму свій небезпечний момент створили гості, однак Радіонов не влучив по воротах, пробиваючи головою. Перший тайм завершився мінімальною перемогою Олександрії.

Другий тайм розпочався не надто вдало для господарів. На 51-й хвилині Бондаренко після навісу з правого флангу не влучив головою по м'ячу. Вже через мить небезпека була біля воріт Олександрії, однак одразу 2 гравці господарів вибивали цей м'яч голову та зіштовхнулися між собою. Капітан Олександрії Гітченко та Каленчук отримували допомогу від лікарів. Гітченко не зміг продовжити гру та був замінений. Вже після цього у господарів почалися проблеми. На 54 хвилині БАТЕ ледь не зрівняв рахунок після подачі Ріоса і удару Родіонова, але Паньків встиг виставити руку і врятував свою команду. В середині другого тайму гості все ж забили. Іванич отримав класний пас у штрафному, пробив та відновив рівновагу. А одразу через 4 хвилини БАТЕ взагалі вийшов вперед. Стасєвіч виконав хороший навіс, який вдало замкнув головою то й ж Іванич. Господарі намагалися врятувати гру, але не змогли створити хороших моментів для взяття воріт.

Таким чином Олександрія не змогла пробитися у груповий етап Ліги Європи, програвши БАТЕ у другому матчі.