Олександрія без спротиву розгромила Минай, опустивши Селезньова і Ко до зони вильоту

5 грудня 2021 Читать на русском

Олександрія приймала Минай в рамках 17-го туру УПЛ. Читайте звіт зустрічі на Футбол 24.

Олександрія вже з перших хвилин забрала ініціативу у матчі, демонструючи гостям, що вони націлені лише на перемогу, і голи не змусили довго на себе чекати. Спочатку Спінеллі увігнав м'яч головою у сітку, а ще до свистка на перерву Третьяков подвоїв перевагу гостей, пробивши з гострого кута повз голкіпера.

"Я дізнаюся, хто це зняв": Селезньов пригрозив автору скандального відео за мотивами поразки від Динамо

У другому таймі малюнок гри не змінився. Підопічні Гури контролювали гру, а у закарпатців моментів майже не було. Євген Селезньов, який досі одержимий своїм бомбардирським рекордом, майже не зустрічався з м'ячем. На 69-й хвилині його замінили на Кобака, якому ветеран демонстративно не потиснув руку.

Ближче до завершення гри легіонер господарів Каспарс Дубра довів рахунок до розгромного. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Гури – 3:0.

Після 17-ти турів УПЛ Олександрія піднялась на 6-ту сходинку, Минай провалився до зони вильоту – 15-й.

"Так не можна виходити на гру": капітан Ворскли про чергове вилучення партнера, рекорд Різника і замерзлі пальці