Тривожний дзвіночок для Миколенка і компанії у відеоогляді матчу Ньюкасл – Евертон – 3:1

9 лютого 2022 Читать на русском

Ньюкасл переміг Евертон в рамках 24 туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Перший тайм ознаменувався кумедною дуеллю Ласселса і Холгейта. Спочатку капітан Ньюкасла став жертвою рикошетів після удару захисника Евертона. Через хвилину все повторилося з точністю до навпаки – бив Ласселс, а Холгейт невдало підставився під відскок від поперечки.

Евертон без Миколенка програв Ньюкаслу – два герої для шейхів, над Лемпардом нависає Чемпіоншип

По перерві забивав лише Ньюкасл і лише у чужі ворота. Фрейзер замкнув навіс Сен-Максімена, а зимовий новачок Тріпп'єр ідеально виконав штрафний. "Сороки" нарешті вибралися із зони вильоту і "підтянули" Евертон – команда Віталія Миколенка має всього 3 очки запасу над 18 місцем.