Нойок ефектним голом з-за меж штрафного допоміг Динамо Брест розгромити Дніпро Могильов

6 жовтня 2018 Читать на русском

Українські футболісти Динамо Брест Хобленко та Нойок взяли участь у розгромі Дніпра із міста Могильов (1:4).

Форвард Олексій Хобленко та хавбек Олександр Нойок вийшли у стартовому складі брестського клубу на матч 23-го туру чемпіонату Білорусі проти Дніпра Могильов. Команда українців вже в першому таймі змогла забити двічі.

Хобленко став найкращим гравцем Динамо Брест у вересні, Нойок – третій

Спершу Фамеєх відзначився на екваторі першого тайму, а згодом Нойок ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика зміг подвоїти перевагу Динамо. У другому таймі "динамівці" змогли довести рахунок до розгромного, забивши у ворота Дніпра ще двічі. Натомість, Дніпро зміг забити гол престижу. Після 23-х турів Динамо Брест посідає 5 місце в чемпіонаті Білорусі.

Гол Нойка можна побачити з 2:30.