Новачок Реала викинув зухвалий трюк, щоб допомогти команді здобути путівку в 1/4 Копа Лібертадорес – миттєва червона

10 серпня 2023 Читать на русском

Форварда Палмейраса Ендріка покарали за неспортивну поведінку.

В 1/8 фіналу Кубка Лібертадорес зустрічалися Палмейрас та Атлетіко Мінейро. Перший матч між командами закінчився мінімальною перемогою "зелено-білих" (1:0).

Легенди Шахтаря та Динамо вибили Рівер Плейт з Копа Лібертадорес – скажена серія пенальті, переможний гол від голкіпера

За два тайми команди не змогли відкрити рахунок. В компенсований час Атлетіко Мінейро намагався забити гол, щоб перевести гру в овертайм. Коли гравець "півнів" вводив м'яч з-за бокової лінії, Ендрік викинув на поле іншого м'яча, збивши таким чином ритм гри. За свою витівку форвард отримав червону карту.

Палмейрас у підсумку втримав нулі на табло, що дозволило їм пройти в 1/4 фіналу Кубка Лібертадорес, де їхнім суперником буде Депортіво Перейра.

Нагадаємо, що Реал купив 16-річного Ендріка за 60 мільйонів євро. Нападник приєднається до мадридців, коли йому виповниться 18 років.