Новачок Прімери "Леганес" дебютував з сенсаційної перемоги над "Сельтою"

22 серпня 2016 Читать на русском

У 1 турі чемпіонату Іспанії "Сельта" на стадіоні "Балаїдос" програла "Леганесу" з рахунком 0:1.

"Сельта", яка у минулому сезоні зайняла 6 місце та потрапила у Лігу Європи, цей сезон розпочинає з домашньої поразки. "Леганес" лише цього року піднявся з Сегунди та гратиме у найвищому іспанському дивізіоні.

Матч не вийшов надто видовищним. У першому таймі більше атакували господарі поля, однак після перерви вони втратили ініціативу. Особливо не щастило у цей вечір форварду господарів Аспасу. Спочатку його гол через офсайд не зарахував арбітр, а потім сам Яго не влучив по воротам з вдалої позиції.

А ось скромні гості своїми шансами скористалися повністю: Мачіс пройшов кількох суперників та відкотив м'яч на вільного Віктора Діаса, який опинився сам у карному майданчика суперника. У контратаках "Леганес" міг забити ще, але підвела реалізація. Сенсаційні гості змогли втримати перемогу.