Ніцца не зуміла дотиснути Монако після шаленої 10-хвилинки

Ніцца та Монако розписали нічию (2:2) в рамках 6 туру Ліги 1.

Франція. Ліга 1, 6 тур

Ніцца – Монако – 2:2

Голи: Делор, 51, Будауї, 73 – Головін, 39, Бен-Єддер, 77 (пен)

Нереалізований пенальті: Гуїрі, 82 (Н)

У першому таймі Монако грав краще і перед перервою повів у рахунку – Головін замкнув у порожні ворота простріл Жерсона. У другій половині зустрічі Ніцца перехопила ініціативу та швидко відігралася, коли Делор скористався навісом Гуїрі.

Фанати Ланса масово вибігли на поле та ледь не влаштували бійку – матч із чемпіонами Франції був перерваний

Справжній вогонь розпочався на 73-й хвилині. Ніцца вийшла вперед завдяки голу Будауї, але відразу ж привезла пенальті на свої ворота. Бен-Єддер з "позначки" вирівняв ситуацію, але тепер вже оборона Монако привезла собі 11-метровий (м'яч влучив у руку Бадіашилю). Однак Гуїрі свій пенальті не реалізував.

У підсумку – 2:2. Ніцца набрала 10 очок і піднялася на 4 місце Ліги 1, а Монако з 5 балами залишився в нижній частині турнірної таблиці.