Німеччина обіграла Угорщину в останній репетиції перед матчем з Україною

4 червня 2016 Читать на русском

Збірна Німеччини в Гельзенкірхені на "Фелтінс-Арені" обіграла в товариському матчі Угорщину з рахунком 2:0.

Товариські матчі
завершено
-

З перших хвилин зустрічі Бундестім взяла м'яч під свій контроль, закривши угорців поблизу їхнього штрафного майданчика. Втім, німці змогли відкрити рахунок лише під завісу першого тайму, та й зробили це завдяки автоголу. Після прострілу Хектора з лівого флангу Ланг у боротьбі з Гьотце зрізав сферу у власні ворота.

Після перерви підопічні Льова трішки збавили оберти, однак це не завадило їм знову розписатись у воротах Габора Кірая. Останній блискуче впорався з ударом Гомеса впритул, однак був безсилий на добиванні від Мюллера.

Нагадаємо, що вже 12 червня збірна Німеччини розпочне свій турнірний шлях на Євро-2016 матчем проти України.