Феєричний тріумф Хорватії в боротьбі за фінал Ліги націй у відеоогляді матчу з Нідерландами – 4:2

15 червня 2023 Читать на русском

Хорвати в 1/2 фіналу ЛН лише у додатковий час зуміли вирвати перемогу над нідерландцями (4:2). Дивіться відео голів та огляд гри на "Футбол 24".

У першій півфінальній парі Ліги націй зійшлись збірні Хорватії та Нідерландів. "Помаранчеві" вийшли вперед в середині першого тайму і на перерву пішли перемагаючи. Після відпочинку спочатку Крамаріч з пенальті відновив статус-кво, а згодом екс-партнер Руслана Маліновського по Аталанті Пашаліч вивів "картатих" вперед.

Хорватія вийшла у фінал Ліги націй, здолавши Нідерланди у битві з 6 голами – Модріч покарав Кумана за тактичний провал

Все йшло до перемоги збірної Хорватії, аж поки конкурент Романа Яремчука по Брюгге Ноа Ланг на шостій доданій хвилині не перевів гру в овертайми. До серії пенальті справа не дійшла – підопічні Златко Даліча зуміли ще двічі вразити ворота суперника і вийти у фінал турніру.

Суперник Хорватії визначиться вже сьогодні ввечері – ним стане переможець пари Іспанія – Італія.

Іспанія – Італія: анонс півфіналу Ліги націй