Нідерланди – Україна: InStat визначив найкращого гравця матчу Євро-2020

14 червня 2021 Читать на русском

Статистичний портал InStat назвав найкориснішого гравця поєдинку між збірними України та Нідерландів.

Джорджініо Вейналдум набрав 412 балів за індексом InStat, ставши найкращим гравцем матчу. Він також є автором першого забитого м'яча у ворота української команди.

"Думав, що піду у Барселону": Вейналдум пояснив мотиви трансферу в ПСЖ

Окрім нього, до першої трійки рейтингу також увійшли Стефан де Врей (376) та Дензел Дюмфріс (370).

Серед гравців збірної України найкращим визначили Андрія Ярмоленка (340). 31-річний вінгер на 75-ій хвилині забив у ворота "помаранчевих". До першої трійки "жовто-синіх" також потрапили Роман Яремчук (323) та Руслан Маліновський (321).

Нагадаємо, в першому турі групи С на Євро-2020 збірна України в драматичному матчі поступилася Нідерландам з рахунком 2:3. "Ораньє" забили вирішальний гол на 85-ій хвилині.

Нідерланди – Україна: Ярмоленко з голом турніру пише історію, райський футбол на старті Євро-2020 – Шевченко винен