Ефектні голи конкурента Шведа та хавбека АПОЕЛа у відеоогляді матчу Кіпр – Шотландія – 1:2

16 листопада 2019 Читать на русском

Збірна Шотландії у виїзному матчі обіграла Кіпр. Дивіться відео голів та огляд матчу Кіпр – Шотландія.

Підопічні Стіва Кларка вже на 12-й хвилині відкрили рахунок – хавбек Селтіка Раян Крісті змістився з правого флангу і, не зустрівши гідного опору суперників, обвідним ударом вразив дальню дев'ятку воріт господарів. Кіпр зрівняв рахунок на початку другого тайму – Георге Ефрем ефектним ударом з льоту довів до екстазу трибуни стадіону в Нікосії. Перемогу британцям приніс хавбек Астон Вілли Джон Макгінн, який перетворив на гол подачу партнера з лівого флангу.

Зазначимо, що обидві команди вже втратили шанси на вихід до групового етапу Євро-2020.

Брати Азари нокаутували Росію у матчі відбору на Євро-2020, Словенія з Вербічем чіпляється за примарний шанс