Несподівана нічия Реброва і Ко у відеоогляді матчу Еспаньйол –​​​​​​​ Ференцварош –​​​​​​​ 1:1

20 вересня 2019 Читать на русском

Ференцварош Сергія Реброва з усіма українськими легіонерами в складі відібрав очки в Еспаньйола. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Ліга Європи. Група Н, 1 тур

Еспаньйол – Ференцварош – 1:1

Голи: Варгас, 60 – Х. Лопес, 10 (автогол)

Ліга Європи: ЦСКА Москва зганьбився у Болгарії, "український" Ференцварош вистояв в Іспанії, Гент з українцями переміг

Ференцварош у 1 турі групи Н на виїзді зустрівся з кривдником Зорі Еспаньйолом. Олександр Зубков, Ігор Харатін та Данило Ігнатенко з'явились зі стартових хвилин. Вже на 10-й хвилині Лопес намагався перехопити простріл, але у підсумку зрізав м'яч у власні ворота.

Угорці втримували результат до 60-ї хвилини, поки влучним ударом не відзначився Варгас. Еспаньйол тиснув на ворота чемпіона Угорщини, але за явної ігрової переваги більше не зміг вразити ворота суперника. У підсумку, команди завершили матч внічию.