Неоднозначний пенальті забрав у "Шахтаря" перемогу над "Севільєю" у Львові

28 квітня 2016 Читать на русском

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" на "Арені Львів" приймав іспанську "Севілью".

Гра завершилась нічиєю 2:2. Відзначимо, що першими забили гості - вже на 6 хвилині Банега, Гамейро та Вітоло прекрасно розібралися із захистом господарів, і останній забив такий потрібний м'яч. В середині першої половини "гірники" все ж зуміли оговтатись, і Марлос після шедевральної передачі від Ярослава Ракицького по-більярдному влучив точнісінько в кут. А за 13 хвилин Тарас Степаненко після розіграшу кутового головою розстріляв Давіда Соріу - 2:1.

Все йшло до перемоги донечанн, і в другій половині підопічні Мірчі Луческу навіть могли збільшити перевагу, однак арбітр зустрічі на 81 хвилині призначив неоднозначний пенальті, який успішно реалізував Гамейро.

Відтак, нічийний результат, і все тепер вирішиться рівно за тиждень на "Рамон Санчес Пісхуан".

Детальніше про перебіг зустрічі читайте в нашій текстовій онлайн-трансляції.