Не Левандовскі єдиним. Огляд 6 туру Бундесліги

24 вересня 2015 Читать на русском

У шостому турі німецької першості було багато незвичних досягнень.

НАЙПЕРШЕ
18 – Господарі у цьому турі забили найбільше (18 голів), порівняно з першими 5 турами.

8 – У цьому турі "джокери" встановили рекорд Бундесліги. Гравці, що вийшли на поле, у 6 турі відзначились аж 8 голами.

СЕРІЇ
2000 – "Айнтрахт" у цьому тисячолітті ще не виграв від "Шальке".

1992 – Андре Шуберт виграв свою першу гру у Бундеслізі і заодно продовжив традицію. Річ у тім, що з 1992 року жоден з наставників гладбахської "Борусії" не програв свою стартову гру у Бундеслізі.

6 – "Баварія" ушосте у Бундеслізі виграла свої шість стартових поєдинків. Всім решти командам Бундесліги шість перемог на старті вдалося здобути лише двічі: у 2001 році "Кайзерслаутерну", та "Майнцу" (2010).

14 – "Вольфсбург" у 14-ий раз вряд програв "Баварії" в гостях. В історії Бундесліги ще жодна команда не програвала стільки ігор поспіль на виїзді.

3 – "Інгольштадт" виграв в гостях три матчі, проте першу перемогу вдома знову не вдалось здобути.

8 – Вперше за 8 років "Гамбург" зіграв на нуль у трьох матчах.

0 – "Інгольштадт" став лише другим клубом, який у перших трьох матчах у Бундеслізі у своїй історії не забив бодай гол. Першим був "Гройтер Фюрт" три роки тому.

0 – "Хоффенхайм" вперше у своїй історії у Бундеслізі у 6 стартових турах не зумів перемогти.

ГОЛИ
6 - Форвард дортмундської "Борусії" П'єр-Емерік Обамеянг став першим гравцем в історії Бундесліги, який забив хоча б гол у кожному зі шести стартових турів.

4 – Форвард "Баварії" Роберт Левандовскі оформив найшвидший хет-трик в історії Бундесліги. Полякові знадобилось лише 4 хвилини.

5 –  Левандовскі також став першим джокером, що забив більше трьох голів в одній грі і відзначився пента-триком.

24 – Форвард "Дармштадта" Сандро Вагнер перервав свою суху серію із 24 матчів і у першій появі у стартовому складі і відзначився одразу дублем.

25 – Ведад Ібішевіч перервав суху серію із 25 матчів і забив свій перший гол за "Герту".

ЮВІЛЕЇ
1600 –  У 1600-ій грі у Бундеслізі "Шальке" здобув 633 перемогу (крім того, було 400 нічиїх та 567 поразок).

200 – "Байєр" удвохсоте у своїй історії у Бундеслізі зіграв вдома  на нуль.

100 – Клаудіо Пісарро у Дармштадті вийшов усоте на заміну у Бундеслізі.

2500 – Другий пропущений гол у Дармштадті став для "Вердера" 2500-им у своїй історії Бундесліги.

ІНШЕ

12302 – "Дармштадт" відсвяткував першу домашню перемогу у Бундеслізі зі 16 січня 1982 року, тобто через 12302 дні.

446 – Воротар "Інгольштадта" Рамазан Ошкан не пропускав гол упродовж 446 хвилин до капітуляції у цьому турі.

7 – Вперше за понад 7 років "Ганновер" розташувався на 18-ій сходинці турнірної таблиці.

4 –  Рахунок 0:4 у першому таймі став найбільшим відставанням "Аугсбурга" у першому таймі матчів Бундесліги.