"Не думав, що все так закінчиться": тренер Фіорентини знайшов причину поразки від Вест Хема у фіналі Ліги конференцій

8 червня 2023 Читать на русском

Наставник "фіалок" Вінченцо Італьяно прокоментував фіаско своєї команди (1:2) у вирішальному матчі ЛК проти "молотків".

"Ми програли два фінали, граючи дуже і дуже добре. Дуже шкода. Чесно, не думав, що сьогодні все так закінчиться.

Фіорентина – Вест Хем – 1:2 – відео голів і огляд фіналу Ліги конференцій

Ми добре грали, ми мали моменти, ми швидко зрівняли рахунок після пропущеного пенальті, який міг нас потопити. Ми правильно відреагували на пропущений м'яч, Мандрагора мав чудовий момент. Але наприкінці ми неправильно зіграли в обороні, і все закінчилося. Хлопців знищили", – цитує Італьяно офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, в середині другого тайму команди протягом 5 хвилин обмінялись голами. Все йшло до екстра-таймів, але на останній хвилині основного часу Боуен вийшов сам на сам і приніс Вест Хему першу перемогу у єврокубках за більш ніж півстоліття. До слова, раніше Фіорентина поступилась Ювентусу у фіналі Кубка Італії (1:2).

Вест Хем виграв Лігу конференцій, здолавши Фіорентину в кривавому фіналі – "хаммерс" взяли єврокубок вперше за 58 років