Зірка АПЛ може отримати дискваліфікацію на півроку за поштовх арбітра

21 березня 2023 Читать на русском

Футбольна асоціація Англії (FA) висунула офіційні звинувачення форварду Фулхема Алєксандару Мітровічу за його поведінку під час матчу 1/4 фіналу Кубка Англії з Манчестер Юнайтед (1:3).

Мітровіча звинувачено в жорстокій і неналежній поведінці щодо головного рефері зустрічі Кріса Кавани. Бомбардир "дачників" штовхнув арбітра після того, як на 72-й хвилині матчу побачив перед собою червону картку.

Зірка Шахтаря, який зараз запалює в АПЛ, з жахом пригадав, як виїжджав з України: "Їжа та вода закінчувалися"

У зв'язку з цим Мітровічу тепер загрожує тривала дискваліфікація. FA заявила, що стандартного покарання за таке порушення "явно недостатньо". Генеральний директор Ref Support Мартін Кассіді закликав дискваліфікувати серба на 181 день.

Головний тренер Фулхема Марку Сілва також був звинувачений у хамській поведінці стосовно офіційних осіб матчу. Португальський фахівець жбурнув пляшку з водою в напрямку помічника судді.

Фулхем отримав догану за те, що не зміг контролювати своїх гравців у цій зустрічі.

Два вилучення, дубль Фернандеша – Манчестер Юнайтед у важкому матчі здобув перемогу у чвертьфіналі Кубка Англії