"Наполі" врятувався у грі з "Пескарою", "Інтер" програв "К’єво" та злива голів у Бергамо

21 серпня 2016 Читать на русском

Відбулося сім матчів чемпіонату Італії, які подарували кілька несподіваних результатів.

"Наполі" без Гонсало Ігуаїна ледве сенсаційно не поступилося скромній "Пескарі" в південному дербі. "Дельфіни" вже у першому таймі "закинули" гостям два м’яча. На другий тайм Саррі випустив Мертенса, який врятував гостей від поразки.

"Лаціо", ведучи у три голи, мало не програв "Аталанті", проте "орли" таки зуміли втримати перемогу - 4:3, забивши та пропустивши на останніх секундах зустрічі.

єво" несподівано переміг "Інтер" - 2:0. Дубль на свій рахунок записав Бірса.

Скромний новачок чемпіонату "Кротоне" на останніх хвилинах матчу поступився "Болоньї" - 0:1.

"Дженоа" з Мігелем Велозу, програючи в один гол "Кальярі", зуміли відповісти трьома точними ударами.

Чемпіонат Італії сезону 2016/17, 1 тур

"Аталанта" –"Лаціо" – 3:4

Голи: Кессьє, 64, пен, 67, Петанья, 90+1- Іммобіле, 15, Худт, 20, Ломбарді, 33, Катальді, 90

"Болонья" – "Кротоне" – 1:0

Голи: Дестро, 86

"К’єво" – "Інтер" – 2:0

Голи: Бірса, 49, 81

"Емполі" – "Сампдорія" – 0:1

Голи: Муріель, 37

"Дженоа" – "Кальярі" – 3:1

Голи: Нтчам, 78, Ласкальт, 79, Ріго, 88 - Бор’єлло, 66