Наполі розгромно поступився Фіорентині і відстав від Ювентуса у чемпіонській гонці

29 квітня 2018 Читать на русском

В матчі 35 туру італійської Серії А Наполі розгромно програв Фіорентині та відпустив Ювентус вперед у чемпіонській гонці (0:3).

Наполі повинен був будь-що перемогти, аби не відстати від Ювентуса. Однак вже на 8 хвилині Кулібалі отримав червону картку за фол останньої надії. Фіорентина скористалась своєю чисельною перевагою на 34 хвилині, забитим голом відзначився Сімеоне. "Фіалки" продовжували володіти ініціативою і забили вдруге, той же Сімеоне оформив дубль. А під занавіс матчу він оформив хет-трик, остаточно знищивши надії неаполітанців на позитивний для себе результат.

Після цієї перемоги Фіорентина набрала 54 очки і зрівнялась з Сампдорією. Наполі ж після цієї гри відстав від Ювентуса на 4 очки за 3 тури до кінця чемпіонату і зменшив свої шанси на повалення гегемонії "Старої Синьйори" в Серії А.