"Наполі" розгромив "Інтер"

2 грудня 2016 Читать на русском

У матчі 15-го туру чемпіонату Італії "Наполі" вдома розгромив "Інтер" з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед вже на 2-й хвилині. Автором гола став Зелінскі, який з меж карної зони поцілив точно у кут воріт. А вже на 5-й хвилині Зелінскі допоміг відзначитись Гамшіку.

Швидкі 2 голи приголомшили "Інтер", але міланці зуміли прийти в себе і кинулись відіграватись. Щоправда, "Наполі" мав більше нагод, аби збільшити свою перевагу, аніж "Інтер" встановити паритет.

Відзначимо, що перший тайм став найбільш багатим на гольові нагоди серед усіх матчів поточного сезону Серії А. На дві команди було створено 11 шансів.

Друга половина знов розпочалась з провалу "Інтера". На 52-й хвилині Л. Інсіньє довів рахунок до розгромного. До кінця матчу команди обмінялись кількома хорошими атаками, але жодна не завершилась взяттям воріт.

Італія. 15 тур

"Наполі" – "Інтер" – 3:0

Голи: Зелінскі, 2; Гамшік, 5; Л. Інсіньє, 52

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу