"Наполі" напередодні матчу проти "Динамо" обіграв "Удінезе"

19 листопада 2016 Читать на русском

В 13 турі Серії А майбутній суперник київського "Динамо" переміг на виїзді "Удінезе" – 2:1.

Дублем за команду Саррі вистрілив Лоренцо Інсіньє.

Знекровлений травмами "Наполі" вирушив на північ Італії, де мав заплановане рандеву з "Удінезе". В останніх матчах проти сильних суперників неаполітанці не вражають: "блакитні" програли "Ювентусу", "Бешикташу", "Ромі", "Аталанті", не подужали "Лаціо"... Перемога у Фріулі дарувала би "Наполі" четверте місце.

Найперший гострий момент трапився на 17 хвилині, коли Сапата в ближньому бою не переграв Пепе Рейну. На старті другого тайму Кальєхон прострілив з правого флангу, а Інсіньє замкнув. Через десять хвилин Лоренцо забив дуже схожий м’яч, тільки асистом вже відзначився Хюсай. Також відзначимо в епізоді грубу помилку оборони "чорно-білих". Відразу після другого голу гостей за "Удінезе" відзначився свіжий Періца.На більше господарів не вистачило.

Отож, в "Удінезе" лишається 15 очок, "Наполі" здобуває 24 бали, виходячи на четверту сходинку таблиці.

У наступному 14 турі Удінезе гратиме проти "Кальярі", а "Наполі", провівши матч проти "Динамо", готуватиметься до зустрічі з "Сассуоло".