"Наполі" на виїзді розгромив "Палермо"

10 вересня 2016 Читать на русском

У 3 турі Серії А гості з Неаполя добре розважилися на стадіоні "Ренцо Барбера" (0:3).

В першій половині матчу "Наполі" володів величезною ігровою перевагою, але втілити її в забиті голи не виходило. Лише по перерві неаполітанцям вдалося пройти оборону господарів. Гулам отримав м'яч на лівому фланзі та прострілив у центр штрафного майданчика – Гамшик не схибив.

Через 4 оберти хвилинної стрілки голкіперу "Палермо" прийшлося вдруге витягати "круглого" з сітки власних воріт. Інсіньє чудовим навісом з кута карної зони знайшов на дальній штанзі Кальєхона. А вже ближче до середини другого тайму іспанець оформив дубль. Цього разу знову грубо помилився воротар Посавец.

"Наполі" набирає 7 очок за 3 тури і піднімається на другу сходинку турнірної таблиці, а "Палермо" з 1 пунктом в активі знаходиться на дні.