"Наполі" на виїзді розгромив "Лаціо"

9 квітня 2017 Читать на русском

У 31 турі Серії А неаполітанці здобули впевнену перемогу на "Стадіо Олімпіко" (0:3).

Завдяки тривалій безпрограшній серії "Лаціо" наблизився до зони Ліги чемпіонів, замикає яку "Наполі". У минулому турі "партенопеї" розписали нічию з "Ювентусом", тому перед сьогоднішнім матчем їх з римлянами розділяли лише 4 очки.

Гості відкрили рахунок у середині першого тайму. Триходівка Мертенс-Гамшік-Кальєхон завершилася голом іспанця, якому залишалося з метра відправити м'яч у сітку. Відразу по перерві неаполітанці подвоїли перевагу завдяки старанням Інсіньє. Лоренцо у складній ситуації встиг проштовхнути "круглого" повз захисника та воротаря.

До кінця зустрічі зусиллями Інсіньє "Наполі" встановив розгромний рахунок, набрав 67 очок і суттєво відірвався від "Лаціо". Самі ж "орли" залишилися на 4 місці, відстоювати яке прийдеться в наступних турах.