МЮ несподівано втратив перемогу над "Сток Сіті"

2 жовтня 2016 Читать на русском

У 7 турі АПЛ манкуніанці на "Олд Траффорд" втратили очки в матчі зі "Сток Сіті" (1:1).

Перший тайм пройшов у хорошому ігровому темпі. МЮ регулярно створював моменти, для голу невистачало зовсім трохи. "Гончарі" теж мали шанс відзначитися, але Камерон не переграв Де Хеа. Команди пішли у роздягальню за нульового рахунку, тому основні події у матчі очікували вболівальників пізніше.

На 67 хвилині Жозе Моурінью освіжив атакувальну лінію "дияволів", випустивши на поле Руні та Мартіаля. Ці заміни одразу принесли користь – француз прекрасним ударом вразив ворота Гранта. До слова, голкіпер гостей провів класний матч, ліквідувавши не одну загрозу від зіркових манкуніанців.

МЮ міг подвоювати рахунок, але пропустив у свої ворота. Аллен скористався невпевненою грою Де Хеа після дальнього пострілу і послав м'яч у пусту рамку. Перемогу "дияволам" могли принести Ібрагімовіч та Погба, однак удару першого забракло сили, а на шляху Поля стала поперечина.

Після 7 турів в активі МЮ є 13 очок, а "Сток Сіті" попри сьогоднішній пункт знаходиться на передостанньому місці з 3 балами.