МЮ на виїзді поступився "Уотфорду"

18 вересня 2016 Читать на русском

У 5 турі АПЛ "Уотфорд" не дозволив манкуніанцям вивезти очки з "Вікарідж Роуд" (3:1).

МЮ наразі проводить не найкращий відрізок сезону. У чемпіонаті "дияволи" поступилися принциповому супернику "Ман Сіті", а в Лізі Європи програли "Фейєнорду".

Сьогодні манкуніанці теж не показали гарної гри. На 34 хвилині вони пропустили гольову атаку, в ході якої Янмаат підключився по правому флангу і зряче відкинув на Капуе в центр штрафного майданчика, француз не схибив.

Відігратися вдалося вже в другій половині поєдинку. Ібрагімовіч протягнув м'яч повз захисників "Уотфорда" і накинув "круглого" на ворота Гомеса. Решфорд виявився найбільш кмітливим і проштовхнув сферу в сітку.

Але МЮ не отримав навіть нічиєї. За 6 хвилин до закінчення основного часу господарі забили вдруге. Перейра справа прострілив на 11-метрову позначку, де опинився Суніга. Колумбієць хвилиною раніше з'явився на полі, але це не завадило йому так вдало увійти в гру.

Добив "дияволів" у компенсований час Діні, реалізувавши пенальті. У підсумку МЮ не поповнив свій очковий запас, а "Уотфорд" набрав 7 пунктів.