Мудрик у компанії Роналдінью та інших легенд – як фанати Реала аплодували українцеві

5 листопада 2021 Читать на русском

Півзахисник Шахтаря Михайло Мудрик отримав свою хвилину слави на легендарному Сантьяго Бернабеу.

У матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді поступився Реалу з рахунком 1:2. Голом у складі "гірників" відзначився Фернандо. Однак не лише він заслужив свою порцію оплесків у цьому поєдинку.

"Всі рішення судді були в один бік": Мудрик – про розмову з Де Дзербі і упередженість рефері на користь Реала

На 71-й хвилині у складі гостей відбулась заміна – замість Михайла Мудрика на поле вийшов Манор Соломон. У той момент, коли півзахисник молодіжної збірної України обходив край арени, аби дістатися своєї лави запасних, глядачі влаштували українцю справжні овації.

Уболівальники Реала не вперше демонструють повагу і захоплення грою суперника. Хрестоматійний випадок стався у 2005 році, коли "вершкові" у Ель Класіко поступились Барселоні. Подібною честю тоді був удостоєний легендарний Роналдінью, якого глядачі проводжали оплесками. Серед інших, можна згадати також Дієго Марадону, Франческо Тотті та Андреса Іньєсту.

Лідера Шахтаря потрібно відсторонити на 24 матчі: Іспанія лютує, а Мудрик домігся неможливого – елітний клуб обраних