"Мудрик такий важкий та тугий із м'ячем": легенда АПЛ знищив українця за фіаско з Манчестер Юнайтед

26 травня 2023 Читать на русском

Екс-капітан "червоних дияволів" Гарі Невілл розкритикував гру вінгера Челсі Михайла Мудрика у матчі 32-го туру АПЛ проти манкуніанців (1:4).

"Боже мій, скільки разів ми бачили це у першому таймі? Такий жорсткий та тугий із м'ячем.

"Мудрик не вміє грати у футбол": вінгера Челсі порівняли з радянським автомобілем і назвали головну проблему

Він такий важкий, що дотики м'яча до нього неймовірні. Це питання впевненості чи її відсутності. Начебто він не має уявлення про те, що він збирається робити з м'ячем, до того, як він його отримає. Це все має відбуватися швидше у його голові", – цитує Невілла Metro.

Нагадаємо, Мудрик вийшов у старті і провів на полі 64 хвилини. Вже на початку матчу українець мав відкривати рахунок, але, перебуваючи перед воротами Де Хеа, завдав жахливо неточного удару.

До слова, у поточному сезоні Мудрик, який обійшовся Челсі у 100 млн євро, у 15 матчах відзначився лише 2 асистами.

МЮ розбив немічний Челсі і став останнім учасником ЛЧ від АПЛ – фіаско Мудрика визначило хід матчу