Мудрик отримав дебютну нагороду в Челсі – українця відзначили за рятівний гол

8 січня 19:10 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Вінгера Челсі Михайла Мудрика визнали найкращим гравцем чвертьфінальної стадії Кубка англійської ліги.

Мудрик отримав у Челсі свій перший приз. Українця визнали найкращим футболістом стадії 1/4 фіналу Кубка англійської ліги. У матчі з Ньюкаслом вінгер збірної України вийшов на заміну на 78-й хвилині і врятував "синіх" від поразки (1:1). На 90+2-й хвилині Михайло забив за рахунку 0:1 і перевів гру в серію пенальті.

Кубок англійської ліги залишать без VAR – у всьому винен один клуб

Сам Мудрик і приніс Челсі перемогу точним ударом у післяматчевій серії 11-метрових – удар Михайла став для лондонців переможним. Так Челсі обіграв Ньюкасл по пенальті з рахунком 4:2.

На чвертьфінальній стадії у званні "найкращий гравець" Мудрик виграв конкуренцію у лівого вінгера Мідлсбро Моргана Роджерса (гол + пас проти Порт Вейла) і захисника Ліверпуля Трента Александера-Арнольда (два асисти в грі з Вест Хемом).

У півфіналі Кубка ліги Челсі зустрінеться з Мідлсбро.