Моурінью у фіналі Кубку англійської ліги. "Челсі" - "Ліверпуль" - 1:0. ВІДЕО

28 січня 2015 Читать на русском

Лише у додатковий час підопічним Жозе Моурінью вдалося здобути путівку у фінал турніру.

"Челсі" - "Ліверпуль" - 1:0 (0:0,1:0)

Гол: Івановіч, 94

"Челсі": Куртуа, Івановіч, Зума, Террі, Луїс, Сеск, Матіч, Вілліан, Оcкар, Азар, Коста

Запасні: Чех, Ейк, Рамірес, Дрогба, Ремі, Кейхіл, Аспілікулета

"Ліверпуль": Міньоле, Джан, Шкртел, Сахо, Хендерсон, Лукас, Джеррард, Морено, Марковіч, Стерлінг, Коутінью
Запасні: Ворд, Джонсон, Ловрен, Лаллана, Аллен, Балотеллі, Ламберт

За основний час протистояння  команди на обох створили багато моментів, проте бельгійські воротарі творили іноді дива.

Після 90 хвилин гри на табло були нулі, тож командам довелося грати екстра-тайми, незважаючи на рахунок першого матчу (1:1) - такий регламент. Весь час на полі йшла запекла боротьба, іноді навіть з грубощами. У додатковий час суперники не зменшили оберти, хоча вже відчувалась втома.

Гол головою Івановіча виявився переможним, хоча після цього обидві команди могли змінити рахунок поєдинку.