Моурінью: Манчестер Юнайтед заслужив на перемогу та фінал

21 квітня 2018 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью прокоментував перемогу 2:1 над Тоттенхемом та вихід команди у фінал Кубка Англії.

"Думаю, сьогодні моя команда заслужила перемогти та пройти у фінал. Ми грали краще більшість часу матчу, контролювали хід зустрічі. Команду спантеличив перший гол у матчі, але хлопці повернулись у гру.

У перерві ми багато говорили, щоб добре зіграти другий тайм. Це допомогло нам організувати свою гру. У нас сьогодні була феноменальна підтримка.

Чому нас так багато критикують? Манчестер Юнайтед має шанси стати другим в АПЛ. Думаю, це непоганий результат, якщо враховувати попередні роки. А зараз ми ще й вийшли у фінал. Звичайно, нас надто багато критикують", – цитує Моурінью офіційний сайт Манчестер Юнайтед.

Манчестер Юнайтед – Тоттенхем – 2:1 – відео голів та огляд матчу