Моурінью: Інтер при мені міг не пропускати два дні, Аякс так не може

10 травня 2019 Читать на русском

Колишній тренер Інтера Жозе Моурінью поділився враженнями від оборони Аякса в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти Тоттенхема (2:3).

"У Тоттенхема вистачало хороших моментів в кожному з таймів. Протягом усієї зустрічі Аякс відступав. Але глибока оборона працює тільки тоді, коли твоя команда домінує в конкретній зоні.

Моурінью розгубився, вибираючи фаворита фіналу Ліги чемпіонів

У Інтері, з Марко Матерацці, Вальтером Самуелем і Лусіо, ми могли стояти в захисті протягом двох днів і ніхто б нам не забив. У голландців таких хлопців в розпорядженні не було. Згодом їх захист просідає все більше і більше. Вирішальне взяття воріт могло статися на 85-й, а не на 96-й хвилині.

Так, це феноменальна команда зі скромним бюджетом і неймовірною філософією. Але, щоб їх перемогти, необхідно враховувати тактичну сторону гри. У 2017 році вони зробили ту ж саму помилку в фіналі Ліги Європи з Манчестер Юнайтед. Тому Аяксу необхідно переосмислити деякі речі, якщо вони хочуть перемогти", – цитує Моурінью RT.

Аякс – Тоттенхем: божевільна перемога "шпор" імені Лукаса Моури, яка забезпечила англійський фінал Ліги чемпіонів