Морозюк: Партизан грав організовано навіть без уболівальників

30 вересня 2017 Читать на русском

Захисник Динамо Микола Морозюк прокоментував перемогу своєї команди над Партизаном (3:2) в матчі Ліги Європи.

"Чекали такої гри. Суперник організовано грає навіть без уболівальників. Партизан грав агресивно, у них є хороші виконавці. У першому таймі ми самі собі створювали проблеми і пропустили. Але було видно, що ми були кращі за майстерністю.

Що було в роздягальні перед другим таймом? Розібрали помилки. У першому таймі грали трохи неправильно, просто, може, в наших діях була якась нервозність. Вирішили, що потрібно діяти більш спокійно і правильно. Вийшло забити три м'ячі, які принесли три очки", – цитує Морозюка Динамоманія.

Мораєс: Ми показали, що є сильною командою

Нагадаємо, в рамках 2-го туру групового етапу Ліги Європи Динамо на виїзді перемогло сербський Партизан з рахунком 3:2.