Мората заробив два "гірчичники" за хвилину – форвард пропустить принциповий матч

25 вересня 2019 Читать на русском

Форвард мадридського Атлетіко Альваро Мората не впорався з емоціями в поєдинку 6-го туру іспанської Ла Ліги проти Мальорки (2:0).

Іспанець проти острів'ян провів на полі лише 8 хвилин і завершив матч достроково.

Атлетік розписав нічию з Леганесом, Атлетіко переміг Мальорку й захопив лідерство: 6-й тур Ла Ліги, матчі середи

Мората замінив Дієго Косту на 69-й хвилині, а вже на 77-й побачив перед собою червоне "світло" від арбітра. Нападник "матрацників" зчепився із капітаном Мальорки Сіско Кампосом, отримав жовту картку, але не заспокоївся і суддя його вгамував ще одним "гірчичником".

Тепер Альваро Мората змушений буде пропустити 7-й тур Прімери, в якому Атлетіко зійдеться із Реалом у Мадридському дербі. До слова, форвард є вихованцем "вершкових".