Валенсія розписала надрезультативну нічию з Хетафе, Атлетіко здолав Мальорку: 6-й тур Ла Ліги, матчі середи

25 вересня 22:54 233 Читать на русском
Мальорка – Атлетіко – 0:2

В рамках іспанського мідвіку відбулось кілька поєдинків. Рахунки та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Іспанії 2019/20, 6-й тур

Леганес – Атлетік – 1:1

Голи: Оскар Родрігез, 62 – Р. Гарсія, 59 (пен)

Мальорка – Атлетіко – 0:2

Голи: Коста, 26, Феліш, 62

Вилучення: Мората, 78

Валенсія – Хетафе – 3:3

Голи: Гомес, 30, 34, Лі, 39 – Мата, 1, Хасон, 66, Анхель, 69

Леганес у рідних стінах приймав Атлетік, який намагався закріпити своє лідерство у турнірній таблиці. У першому таймі голів забито не було, але в середині другого баски вийшли вперед завдяки пенальті, який впевнено реалізував Рауль Гарсія. Втім, вже за три хвилини Оскар Родрігез прямим ударом зі штрафного метрів з 23-х зрівняв рахунок – 1:1. "Матрацники", однак, могли вирвати перемогу наприкінці зустрічі, заробивши "11-метровий" після фолу Авазієма, але відеоповтор показав, що нігерієць зіграв чисто – пенальті скасували. Зрештою, фінальний свисток зафіксував результативну нічию.

Барселона перемогла Вільяреал: відсутність прогресу "блаугранас", магічність Фаті та тривожна травматичність Мессі

У паралельній зустрічі Атлетіко завітав у гості на Балеарські острови до Мальорки. Підопічні Чоло Сімеоне впевнено вели поєдинок, вирвавшись уперед на 26-й хвилині зусиллями Дієго Кости, якому вдалося замкнути подачу Коке з кутового. За 10 хвилин по цьому Аріас міг подвоїти перевагу, але після його удару з меж штрафного м'яч влучив у стійку. Тим не менш, у другому таймі Атлетіко забив другий гол: після навісу з корнеру біля воріт господарів сталася метушня, в якій Феліш прийняв "круглого" й пробив з напівоберту з рикошетом від захисника – 0:2. На 78-й хвилині гості самі створили собі проблеми, залишившись у меншості через неспортивну поведінку Морати, який тільки-но вийшов на поле. Втім, побачити бодай ще один гол вболівальникам на Іберостарі не судилося.

"Лунін просто не був гравцем Барселони": конкурент українця неймовірно зганьбився – тренер мовчить, а фани бунтують

Валенсія і Хетафе на Местальї влаштували справжній триллер – обидві команди провалили старт сезону, тож у цій зустрічі планували покращити своє турнірне становище. Вже на першій хвилині гості шокували "кажанів" швидким голом: Хайме Мата, отримавши передачу від Джейсона Хасона, легко переграв воротаря. Валенсія оговталась лише у другій половині тайму. Спочатку Максиміліано Гомес ударом ножицями зрівняв рахунок, а за чотири хвилини оформив дубль. Ще через трохи свій шанс використав корейський легіонер господарів Кангін Лі і зробив рахунок 3:1. У другій половині зустрічі за справу взялись гості. На 66-й хвилині Джейсон Хасон ударом низом під ліву стійку скоротив рахунок, а за мить Анхель, який вийшов на заміну, майстерно замкнув простріл Джене Даконама і відновив інтригу у матчі. На третій доданій хвилині Анхель забив ще раз, однак арбітр відмінив гол, зафіксувавши положення поза грою.