Мораіш: Якби Шахтар хотів забити ще 10 м'ячів Карпатам, він міг би це зробити

28 вересня 2018 Читать на русском

Головний тренер Карпат Жозе Мораіш спробував знайти пояснення розгромній поразці своєї команди у матчі проти Шахтаря (1:6).

"Ця гра мала два обличчя. У першому таймі рішення суддів створили деякий страх у гравців. Ми допустили багато помилок, які привели до решти голів суперника в першому таймі. За цей інтервал часу було важко щось змінити. У таких моментах потрібно демонструвати характер.

Карпати – Шахтар – 1:6 – відео голів

У другому таймі команда контролювала гру і в деяких ситуаціях створила небезпечні моменти. Шахтар – чемпіон України. У них багато хороших гравців. Я вважаю, що цей результат занадто важкий для нас. Ми повинні відпочити, відновитися і думати про наступну гру.

Я думаю, якби вони хотіли забити ще 10 м'ячів, то вони могли б це зробити. Це характер чемпіона", – цитує Мораіша офіційний сайт клубу.

Після 10-ти турів Карпати знаходяться на 10-му місці у турнірній таблиці чемпіонату України.

Шахтар розбомбив Карпати з непристойним рахунком – львів'яни відповіли ефектним голом Шведа