"Монпельє" переміг "Валансьєн" після поразки від "Лор'яна"

22 квітня 2012 Читать на русском

"Монпельє" повертає максимальний рівень концентрації. Лідер чемпіонату Франції, після невдачі у грі з "Лорьяном", здобув перемогу з мінімальним рахунком над "Валансьєном".

Довго шукати шляхів до воріт середняка Ліги 1 не довелося. Рецептом успіху володів Сулейман Камара, який коліном переправив м'яча у сітку опонентів вже на 5 хвилині.

Подвоїти перевагу господарів поля з усіх сил намагався найкращий бомбардир французької першості Олів'є Жіру. Та усі його постріли ставали здобиччю голкіпера "Валансьєна" Ніколя Пеннето.

Не зумівши розвинути успіху, "Монпельє" ледь не втратив перемогу на 86 хвилині. Після пострілу Рено Коада врятувала поперечина - 1:0 у підсумку. Команда Рене Жирара продовжує очолювати турнірну таблицю.