Монако здобув вольову перемогу над Ліллем

16 березня 2018 Читать на русском

Монако в першому матчі 30 туру французької Ліги 1 зумів на власному полі обіграти Лілль, хоч і поступався "догам" у ході матчу.

Південноафриканський форвард Лілля Лебо Мотіба вже на 16-й хвилині вискочив з-за спин оборонців і спокійно переграв Субашича після прострілу Мендеша. Зрівняти рахунок монегаски зуміли перед перервою: Роні Лопес із другої спроби зумів пробити кіпера гостей. У середині другого тайму Жоау Моутінью поборовся за м'яч у центрі поля, а потім класною передачею вивів Йоветіча віч-на-віч із Меньяном. Чорногорський форвард без проблем вивів свою команду вперед – 2:1.

Після перемоги Монако продовжує перебувати на другому місці в турнірній таблиці. Монегаски набрали 66 очок, у ПСЖ, який лідирує – 80 пунктів.