Монако зазнав сенсаційного розгрому, Марсель вирвав перемогу завдяки автоголу і обійшов ПСЖ

21 серпня 2022 Читать на русском

У суботу, 20 серпня, відбулися два поєдинки другого туру Ліги 1. Рахунки і огляд матчів – у цій новині на "Футбол 24".

Чемпіонат Франції, 2 тур

Монако – Ланс – 1:4

Голи: Бадіашиль, 41 – Опенда, 7, Мачадо, 38, Фофана, 55 (пен), Саїд, 78

Вилучення: Вандерсон, 72 (Монако)

Марсель – Нант – 2:1

Голи: Мбемба, 71, Паллуа, 82 (авт) – Бла, 78 (пен)

Вилучення: Жіго (Марсель), 76

Стартовий поєдинок дня завершився доволі несподівано. Ланс на виїзді розгромно переграв Монако. Гості швидко вийшли вперед, а ще до перерви подвоїли свою перевагу. Монегаски швидко скоротили відставання завдяки стандарту, але це була остання приємна новина для господарів.

Тете дублем та асистом приніс Ліону перемогу, Ляказетт забив рекордний гол після фейлу чемпіона світу

У другому таймі Фофана зробив рахунок 1:3, а Монако залишився в меншості. Маючи на одного гравця більше, Ланс довів рахунок до розгромного – Саїд поставив крапку у несподівному фіаско монегасків. Провальна гра в обороні коштувала господарям очок.

1:4 – перша поразка Монако в чемпіонаті Франції 2022/23. Раніше команда Філіппа Клемана вже вилетіла з Ліги чемпіонів, а зараз посідає 7 місце в Лізі 1. Ланс набрав 7 пунктів.

Марсель здобув складну перемогу над Нантом. Основні події розгорталися вже у останній 20-хвилинці. На гол провансальців Нант відповів влучним ударом з пенальті. Однак господарі все ж вирвали перемогу завдяки автоголу. 2:1 – Марсель набрав 7 балів і разом із Лансом очолює таблицю.