Молодіжна збірна України розпочала підготовку з перемоги

12 серпня 2015 Читать на русском

Підопічні Сергія Ковальця перемогли другу команду "Динамо" в контрольному матчі у Києві.

У межах підготовки до старту кваліфікації Євро-2017 збірна України віком до 21 року здолала "Динамо-2" з рахунком 4:2.

Матч проходив у столиці на стадіоні НТУ ім. Баннікова.

Україна U-21 - "Динамо-2"  - 4:2

Україна U-21: 1 тайм: Бущан (Шеремета, 11), Мірошниченко, Азацький, Соболь, Бурда, Чумак, Мишньов, Блізніченко, Коваленко, Бєсєдін, Безбородько

2 тайм: Шеремета (Сарнавський, 65), Сваток, Мігунов, Матвієнко, Петько, Філімонов, Данченко, Чачуа, Гринь, Зубков, Хльобас

"Динамо-2": Камінський, Нагорний, Скидан (Ісраїлов, 46), Братко, Чорноморець, Скачяк, Трояновський (Очігава, 46), Акубардія, Маїк, Суарес, Петров (Ковбаса, 46)

Голи: Коваленко (10), Бєсєдін (16), Зубков (68), Данченко (90+2) – Ковбаса (50, 58).

Вилучення: Ісраїлов (90)

Нагадаємо, що Ковелець на старт кваліфікації зібрав зіркову збірну.