Минай – Чорноморець – 2:0 – відео голів та огляд сенсаційної перемоги аутсайдера

27 квітня 22:30 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Минай впевнено переміг Чорноморець у поєдинку 26-го туру УПЛ та відірвався від останнього місця в таблиці. Дивіться відео голів та огляд сенсаційної перемоги аутсайдера на "Футбол 24".

Минай вже на 5-й хвилині повів у рахунку – Кораблін підчатував рикошет від захисника та вивів закарпатців вперед. Ледь не подвоїв перевагу Ременяк, але м'яч після добивання удару Вакули поцілив у стійку.

Минай ефектно здолав Чорноморець і покинув останню сходинку УПЛ – кіпер закарпатців упіймав кураж

У другому таймі Ременяк таки забив другий гол Миная – Артур підхопив м'яч після передачі Дмитрука та перекинув голкіпера. Попри намагання Чорноморця Минай навіть не пропустив та втримав впевнену перемогу.