Інтер розгромив Торіно, Мілан та Наполі розписали нічию: 13-й тур Серії А, матчі суботи

23 листопада 2019 Читать на русском

У 13-му турі Серії А відбулось кілька поєдинків. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Італії, 2019/2020, 13-й тур

Мілан – Наполі – 1:1

Голи: Бонавентура, 29 – Лосано, 24

Торіно – Інтер – 0:3

Голи: Мартінес, 12, Де Врей, 32, Лукаку, 55

Мілан на власному полі приймав Наполі Карло Анчелотті. "Россонері" після поразок від Лаціо та Ювентуса мали третю поспіль нагоду показати прогрес у власній грі проти кризових неаполітанців. Рахунок у зустрічі відкрили гості – Лосано головою добив м'яч у ворота з близької відстані після невдалої спроби партнера. Міланці відігрались буквально за 5 хвилин – Бонавентура розкішно пробив у верхній кут воріт з лінії штрафного! 1:1. По перерві обидві команди мали обмаль нагод, аби вирвати перемогу, тож у підсумку рахунок у матчі більше не змінювався – нічия. Наполі залишається 7-м у турнірній таблиці, а Мілан підіймається на 13-е місце.

У іншому матчі суботи Інтер на виїзді грав проти Торіно. Гості вже у першому таймі оформили комфортну перевагу у два м'ячі. Спершу Мартінес скористався скидкою Весіно у центрі поля, вибіг на побачення з голкіпером й легко переграв останнього. А згодом Де Врей замкнув подачу Бірагі на дальній стійці – 0:2. У другому таймі черговим провалом туринських оборонців скористався Лукаку, пробивши з-під одного з них точно у кут воріт. Варто відзначити, що поле у Турині добряче попсував сильний дощ, тож останню третину гри команди догравали на мінімальних швидкостях. У підсумку – 0:3, Інтер продовжує переслідування Ювентуса, а Торіно залишається в середині турнірної таблиці.