Мілан – ПСЖ – 2:1 – відео голів та огляд матчу

8 листопада 2023 Читать на русском

Мілан здобув першу перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів, здолавши вдома ПСЖ. Відео голів та огляд гри дивіться на "Футбол 24".

ПСЖ повів у рахунку на 9 хвилині – Шкріняр головою замкнув скидку Маркіньйоса після розіграшу кутового. Мілан відповів майже миттєво: Жиру вискочив на ударну позицію, але Доннарумма здійснив сейв, а Леау добив у падінні через себе – 1:1.

Мілан вперше забив у Лізі чемпіонів і одразу переміг ПСЖ – Мбаппе-примара та інтрига в "групі смерті"

Парижани мали кілька моментів до перерви, але Мбаппе не реалізував вихід віч-на-віч з Меньяном, а Дембеле поцілив у поперечку. Мілан на старті другого тайму, як виявилось, вирвав перемогу. Тео Ернандес підхопив м'яч на лівому фланзі та навісив, а Жиру виграв верхову боротьбу та вразив ворота Доннарумми.