Мікі у головній ролі - Ґвардіола на колінах. "Баварія" - "Борусія" Д - 0:3. ВІДЕО

12 квітня 2014 Читать на русском

"Чорно-жовті" створили те, чого їм не вдалося зробити у попередньому матчі - забити "Реалу" три м'ячі.

Про хороший настрій свого наставника на його двохсотий поєдинок у тренерському кріслі у Бундеслізі подбав Генріх Мхітарян.

Вірменин зі самого початку діяв активно, граючи на піднесенні. Його активність втілилась у класний гол на 20 хвилині після пасу Марко Ройса.

На початку другого тайму, коли "Баварія" втратила м'яч біля воріт "Борусії" після невдалого кутового, саме Мхітарян пройшов півполя і віддав пас Обамеянгу, який передав кулю на Ройса, який і відправив другий гол у ворота господарів.

Через декілька хвилин провалом у захисті скористався молодий Хофман, який прострілив Редера, який з початку другого тайму замінив Нойєра.

Під кінець поєдинку Мхітарян отримав гірчичник, а у самісінькому кінці перевірив нерви бразильця Рафіньї, який пихато рукою заїхав Генріху в обличчя на очах асистента  арбітра - вилучення.

Таким чином "Борусії" вдалося здобути другу перемогу у десяти останніх офіційних поєдинках з "Баварією".

"Баварія" - "Борусія" Д - 0:3 (0:1)

Голи: Мхітарян, 20, Ройс, 49, Хофман, 56

Вилучення: Рафінья, 90+1