Мік Маккарті: Маленький гравець створив великий гол

16 січня 2011

Головний тренер "Вулверхемптона" Мік Маккарті залишився розчарований поразкою своєї команди з рахунком 3:4 від "Манчестер Сіті" у гостьовому матчі 23 туру англійської Прем'єр-ліги.

"Забудьте, будь ласка, про різницю в ресурсах між командами. У першому таймі ми повинні були добитися більшого. Зараз я дуже засмучений цією поразкою.

У нас хороша команда, в якій грає група хороших хлопців, і ми повинні були добитися більшого. Нам слід було покарати "Манчестер Сіті", коли ми були на піку своїх можливостей у цьому матчі.

Більшість команд за рахунку 1:4 опустили б руки, але мої хлопці не зробили цього. Це показує, що наша команда сильна духом, у хлопців відважні серця, і тому вони не звикли здаватися.

Ми добре почали матч, добре провели його кінець. Не сподобалася мені тільки середина зустрічі. Другий тайм наша команда почала непогано, але маленький гравець створив великий гол", - наводить слова Маккарті "Sky Sports".