Михайленко: Прикро пропускати в останній чверті матчу

4 березня 2017 Читать на русском

Головний тренер "Дніпра" Дмитро Михайленко прокоментував результат поєдинку проти "Чорноморця" (1:1).

"Бабич сказав, що гра була нічийною? Так, напевно, сьогодні гра була нічийною. Просто прикро пропускати в останній чверті матчу. Якщо ж говорити про гольові моменти, то в першому таймі був гол і була можливість, коли помилився воротар, і Кочергін з Довбиком вийшли удвох на одного захисника. Але незрозуміле рішення Влада не дозволило завершити цю атаку навіть ударом. У другому таймі у нас не виходили контратаки через велику кількість браку, неправильні рішення та, мабуть, вилучення Хочолави. Пізніше почало виходити чинити тиск. Була можливість у Баланюка, коли він пробив після стандарту, були можливості пробити після флангових атак, але гольових моментів, напевно, більше не було", – цитує Михайленка офіційний сайт "Дніпра".

Нагадаємо, що "Дніпро" та "Чорноморець" зіграли внічию на "Дніпро-Арені".