Михайленко назвав проблему СК Дніпро-1

26 серпня 2019 Читать на русском

Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко прокоментував поразку від Львова (2:3) у матчі 5 туру УПЛ.

"Футбол був дуже емоційний, особливо кінець у другому таймі. Вдалося повернутися у гру і могли забивати за рахунку 2:2 – у Чичикова був стовідсотковий момент, бив головою Когут.

Злива голів і справжній трилер у відеоогляді матчу СК Дніпро-1 – Львів – 2:3

Пропустили прикрий легкий перший м’яч. Не знаю, наскільки був правомірним пенальті, але те, наскільки прості м’ячі ми пропускаємо, засмучує. Особливо на тлі того, як важко нам вдається створювати моменти.

Проблема у тому, що ми не могли вийти з оборони. Бити вперед особливо не хотіли – намагалися виходити за рахунок коротких та середніх передач. Але це не виходило у першій половині гри. Можливо, ми і зі складом дещо не вгадали.

У другому таймі це виходило краще у нас, і при тому, що була вже фора у два м’ячі. Але планів не було віддавати суперникові ініціативу. Просто технічні гравці Львова добре контролювали м’яч, і в нас не виходило відбирати у центрі поля. Перший тайм нам явно не вдався", – цитує Михайленка офіційний сайт СК Дніпро-1.