"Мідлсбро" на виїзді мінімально переграв "Сандерленд"

21 серпня 2016 Читать на русском

У 2 турі АПЛ "чорні коти" на "Стедіум оф Лайт" поступилися гостям із Мідлсбро 1:2.

"Мідлсбро" почав чемпіонат нічиєю зі "Сток Сіті", а "Сандерленд" на останніх хвилинах втратив очко в матчі проти "Ман Сіті".

Рахунок у сьогоднішньому протистоянні відкрили гості. На 13 хвилині уругвайський нападник Стуані фантастичним ударом з-за меж штрафного вразив дев'ятку воріт "Сандерленда". До перерви "смоггі" продовжували виглядати краще, що вилилося у другий гол – знову відзначився Стуані. Негредо отримав чудовий розрізний пас і міг сам вирішувати долю епізоду, але вирішив подарувати цей гол уругвайцю, який з пари метрів без супротиву забив м'яч у сітку.

Скоротити відставання господарям вдалося за 20 хвилин до кінця зустрічі. Ван Анхольт першим встиг на добивання після пострілу партнера та сейву Гузана. У другому таймі "Сандерленд" 14 разів пробивав по воротах суперника, 5 з яких полетіли у площину, але зрівняти рахунок так і не вдалося.

"Мідлсбро" набирає після двох турів 4 очки, а "Сандерленд" знаходиться на дні турнірної таблиці з нулем пунктів в активі.